RM Accountant & Adviseur:

Leer onze historie en ons team kennen

De historie van RM Accountant & Adviseur begint in 2010 als Richard Machielsen in Emmeloord zijn eigen accountants- en administratiekantoor begint. Richard heeft jarenlange ervaring bij financiële dienstverleners en accountantskantoren. Hij wil meer voor mkb’ers kunnen betekenen en denkt dat het best te kunnen bereiken als zelfstandig ondernemer. Onder motto ‘Persoonlijk en Vertrouwd’ ondersteunt Richard ondernemers bij hun ambities.

Al na 2,5 jaar is uitbreiding noodzakelijk met een financieel adviseur. Daarna blijft de groei doorzetten en ons team breidt uit met assistenten en administrateurs. In 2022 start Ludolf Pesman als AA-Accountant. Richard en Ludolf zijn onze relatiebeheerders. Bij RM Accountant & Adviseur vinden we het belangrijk om jou en je bedrijf te kennen en daarom krijg je vaste contactpersonen, in de vorm van een eigen relatiebeheerder en assistent. Ben je benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen? Neem dan gerust contact met ons op en we leren je graag kennen!

Adres

RM Accountant & Adviseur

Ecu 2

8305 BA Emmeloord


We zijn trots op ons team en stellen elke medewerker aan je voor:

Richard Machielsen

'Wil je snel gaan, doe het alleen. Wil je verder komen, doe het dan samen'

Richard Machielsen

Eigenaar/AA-Accountant richard@rm-accountant.nl
Ludolf Pesman

'Een goed adviesgesprek begint met goed luisteren'

Ludolf Pesman

Accountant-Adminstratieconsulent ludolf@rm-accountant.nl
Sylvia Roffel

'Waarom binnen je comfortzone blijven als daarbuiten veel meer te beleven is'

Sylvia Roffel

Assistent accountant sylvia@rm-accountant.nl
Tineke Nijhof

'Wie wil, zoekt het in mogelijkheden'

Tineke Nijhof

Assistent accountant tineke@rm-accountant.nl
Martijn Barneveld

'Kwaliteit is belangrijker dan kwantiteit'

Martijn Barneveld

Beginnend assistent accountant martijn@rm-accountant.nl
Anuschka Bangma

Anuschka Bangma

Beginnend assistent accountant anuschka@rm-accountant.nl

'Zorgen moet je doen, niet maken'

Janneke Dam

Officemanager janneke@rm-accountant.nl
Shannen van Mierlo

'Moeilijk betekent niet onmogelijk. Het betekent dat je hard moet werken'

Shannen van Mierlo

Beginnend assistent accountant shannen@rm-accountant.nl
Gerie van Slooten

'Bij elkaar komen is een begin, bij elkaar blijven is vooruitgang, met elkaar samenwerken is succes'

Gerie van Slooten

Administratief medewerkster gerie@rm-accountant.nl